حمله حزب‌الله لبنان به پایگاه صهیونیست‌ها

مقاومت لبنان اعلام کرد یک پایگاه صهیونیستی را در الجلیل غربی هدف حملاتش قرار داده است.

حمله حزب‌الله لبنان به پایگاه صهیونیست‌ها

به گزارش خبرآنلاین منابع اعلام کردند ۲ موشک از جنوب لبنان به سمت یک پایگاه صهیونیستی در اطراف شهرک «سعسع» در الجلیل علیا شلیک شد. آژیرهای هشدار در الجلیل علیا به صدا درآمدند.

به نقل از ایسنا این در حالی است که پیشتر مقاومت لبنان امروز (شنبه) اعلام کرد: مبارزان ما در راستای حمایت از مردم و مقاومت فلسطین در غزه و حملات متجاوزان صهیونیست به جنوب لبنان، پایگاه «حدب یارین» در الجلیل غربی را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به تلفاتی در این پایگاه شد.

به نقل از المیادین، رسانه‌های عبری پیش از این اعلام کردند آژیرهای هشدار در رامات دالتون، برعام، دالتون، یرؤون و آویویم به دلیل نفوذ پهپاد به صدا درآمد.

شامگاه پنجشنبه نیز خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حمله مستقیم مقاومت لبنان به پایگاهی وابسته به رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی «شبعا» خبر داد.

این منبع ادامه داد: مقاومت هدفی را در شهرک یهودی‌نشین متولا مورد اصابت قرار داد. همچنین یک خودروی اسرائیلی از نوع «هامر» را در این منطقه منهدم کرد که منجر به کشته و زخمی شدن افراد داخل آن شد.

از زمان جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد تا زمان پایان جنگ غزه حملاتش را متوقف نمی‌کند.

311311

دیدگاهتان را بنویسید