پیشرفت جمهوری اسلامی علت مخالفت دشمن است

نماینده ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با بیان اینکه کشور ایران هم اکنون در جنگی آشکار و پنهان با دشمنان قرار دارد، گفت: به طوری که صریحا قد علم کرده و مخالفت خود را با جمهوری اسلامی اعلام می‌کنند و این به دلیل رشد علمی کشور است.

پیشرفت جمهوری اسلامی علت مخالفت دشمن است

به گزارش دانلود بهترین مقاله از کرج، حجت ‌الاسلام والمسلمین سید محمدرضا هاشمی، نماینده ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، در بازدید از موسسه رازی با تاکید بر اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد موسسه رازی باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: بر این اساس و با توجه به فرمایشات امام علی(ع) اساس اسلام علم است و دشمنان نیز با درک این موضوع، مراکز علمی و نیروی انسانی و محققان این مراکز را نشانه گرفته اند و تلاش می‌کنند بی دینی را مانند غرب رواج دهند.

وی با بیان اینکه کشور ایران هم اکنون در جنگی آشکار و پنهان با دشمنان قرار دارد، افزود: به طوری که صریحا قد علم کرده و مخالفت خود را با جمهوری اسلامی اعلام می‌کنند و این به دلیل رشد علمی کشور است.

نماینده ولی فقیه در سازمان تات بیان کرد: حیطه فعالیت‌های موسسه رازی بی نظیر و بی بدیل است و نباید مایوس شوید، در کشور همیشه این نیاز به شما احساس می شود که گاهی محسوس و گاهی نامحسوس است، ما نیز این اهمیت را میان مسؤولان تکرار و یادآوری می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه موسسه رازی از مهم‌ترین موسسات تحقیقاتی زیرمجموعه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی است، ادامه داد: این موسسه در حوزه تحقیق و تولید فرآورده‌های بیولوژیک فعالیت دارد و در ادوار مختلف همانند زمان کرونا با تولید واکسن، از شیوع بیماری و مرگ و میرهای جدی جلوگیری کرده است.

هاشمی با تاکید بر لزوم حمایت از موسسه رازی تصریح کرد: در این حوزه لازم است از تریبون‌های مختلف از جمله روحانیون و ائمه جمعه بهره ببریم تا دولتمردان نیز از این طریق بیش از پیش در جریان اهمیت این موسسه و فعالیت‌های حیاتی آن قرار گیرند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید