واکنش امباپه به حضور در رئال مادرید و صحبت‌های مادرش

کیلیان امباپه در مصاحبه جدیدی درباره باشگاه آینده‌اش صحبت کرد.

واکنش امباپه به حضور در رئال مادرید و صحبت‌های مادرش

به گزارش دانلود بهترین مقاله؛ علی‌رغم جدایی از پاری سن ژرمن اما کیلیان امباپه همچنان باشگاه جدیدش را معرفی نکرده است. با اینکه تقریباً تمام اهالی فوتبال می‌دانند که او راهی رئال مادریدخواهد شد و این موضوع توسط رسانه‌های معتبر تأیید شده، اما تا کنون هیچکدام از دو طرف این موضوع را به‌صورت رسمی اعلام نکرده‌اند.

به گزارش ورزش سه، طبق اعلام رسانه‌های نزدیک به رئال مادرید، انتظار می‌رود این باشگاه قرارداد ستاره فرانسوی را پیش از مسابقات یورو ۲۰۲۴ به‌صورت رسمی اعلام کند و امباپه به‌عنوان بازیکن رئال راهی این تورنمنت شود.

او همچنین در تابستان می‌تواند در مسابقات المپیک هم شرکت کند اما گفته شده که رئال مخالف بزرگ این مسئله است و اجازه نخواهد داد که ستاره‌اش در المپیک پاریس شرکت کند. موضوعی که با تلاش امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه هم برای تغییر نظر فلورنتینو پرز همراه بوده اما رئال بر تصمیمش مصمم است.

امباپه در مصاحبه جدیدی درباره احتمال شرکت در المپیک گفت: «همه می‌دانند که من می‌خواهم چه کار کنم. من فکر می‌کنم ما باید اجازه دهیم اتفاقات خودشان رخ دهند و بعد صحبت کنیم. هر تصمیمی گرفته شود خوشحال خواهم شد. المپیک پاریس ویژه است. وقتی بیشتر درباره اینکه چه می‌شود بدانم، صحبت خواهم کرد. اما در حال حاضر، من هیچ ایده‌ای ندارم. این به من مربوط نیست. وقتی پیامی برای من ارسال شد، آن را می‌پذیرم.»

او در واکنش به سوالی درباره انتقال به رئال مادرید پاسخ داد: «من دارم پی‌اس‌جی را ترک می‌کنم. در حال حاضر فقط همین را می‌دانم.»

در آخر به او گفته شد «مادرت گفت همه می‌دانند کجا می‌روی.» امباپه گفت: «اگر می‌داند، از او بپرس، چون من نمی‌دانم (خنده).»

۲۵۸ ۲۵۸

دیدگاهتان را بنویسید