up
Search      menu
آموزش,روانشناسی :: مقاله مرد زيرک PDF
QR code - مرد زيرک

مرد زيرک

تيپ مردان مورد پسند خانوم ها

آيا تا به حال فکر کرده ايد که چرا هميشه بعضي از مردها در ارتباطات خود با خانمها از سايرين موفق تر هستند؟ گروه خاصي از مردها وجود دارند که خانمها به هيچ وجه نميتوانند از آنها اجتناب کنند و اين امر هيچ ارتباطي به چهرههاي زيبا و يا تناسب اندام آنها ندارد.
حقيقت اين است که خانمها به گروه ويژه اي از خصوصيات اخلاقي مردها علاقمند هستند و طبيعتا بسمت کساني کشيده ميشوند که آن ويژگيها را دارا باشند.
در اين قسمت ۷ مورد از اين ويژگيهاي ايده آليستي و توضيح آنکه چرا خانمها عاشق اين خصوصيات هستند را براي شما ذکر ميکنيم. البته نبايد خود را به يکباره تغيير دهيد و و شخصيت خود را به طور کامل عوض کنيد. شايد برخي از اين صفات مناسب حال شما نباشند، توجه داشته باشيد که خانمها به سادگي متوجه تناقض موجود در شما خواهند شد.
از بين تمام ويژگيها چند موردي را که بيشتر با شما سازگاري دارد، انتخاب کنيد و سعي کنيد هر يک از آنها را در وجود خود پرورش دهيد. شايد در حال حاضر هم بعضي از آنها در وجود شما يافت شود اما با نگاه کوتاهي که به اين مقاله مياندازيد متوجه خواهيد شد که خانمها به دنبال چه چيزي در شما هستند، اين امر موفقيت شما را تضمين خواهد کرد. کرد.
۱) مرد رمانتيک
آقايي که به عشق کلاسيک اعتقاد داشته باشد، دائما براي او گل و شکلات بخرد، بر سر ميز شام شمع روشن کند، براي اينکه نشان دهد به ياد اوست با وي تماس تلفني بگيرد، به چشمان بانوي خود خيره شود و احساسات قلبي خود را به بيرون بريزد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: خانمها نياز دارند که مورد احترام قرار گيرند و يک مرد رمانتيک اين نياز زنها را برآورده ميسازد. اين مرد با ژستهاي رمانتيکي که به خود ميگيرد به او نشان ميدهد که دوستش دارد، و در مقابل خانم نيز براي تلافي گرايشات رمانتيک خودش را در طبق اخلاص قرار ميدهد.
۲) مرد با اعتماد به نفس
او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد، مردم او را به عنوان يک فرد مثبت ميشناسند و تجلي قدرت و اراده است ( البته توجه داشته باشيد که مردهاي خودبين و از خود راضي شامل اين گروه نميشوند) به ارتباط خانمها با ساير مردها حسادت نميورزند و اصلا احساس نميکنند که ممکن است به وسيله دوستان مذکر و يا همکاران خانم تهديد شوند.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: زنها جذب مردهاي مطمئن ميشوند. اگر خود را بزرگ تصور کنيد بدون شک چنين تصوري در فرد مقابل نيز ايجاد خواهد شد. يک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تاييد و تمجيد خانمها نيست و همين امر باعث ميشود که بيشتر مورد توجه آنها قرار بگيرد.
۳) مرد هنرمند
يک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگي ميکند و براي اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقيت خود استفاده ميکند مثلا براي خانم شعر ميسرايد و يا يک نقاشي زيبا ميکشد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: تمام زنها دوست دارند احساس کنند که خاص و بي همتا هستند و چه راهي بهتر از اينکه شما او را الهه و منبع الهام خود قرار دهيد. او شيفته ذهن خلاق مردهاي هنرمند است خصوصا هنگاميکه او را نيز با هنرشان در ميآميزند.
۴) مرد خارجي
اين مرد از يکي از کشورهاي دور دست خارجي ميآيد و داراي لهجه شيريني است. او ديد متفاوتي نسبت به دنيا دارد. روابط اجتماعي و رفتارهاي روزمره اش اندکي عجيب و غريب به نظر ميرسند اما با وجود همه اين حرفها باز هم به دل مينشيند و بسيار جذاب است. البته براي اينکه جزء اين دسته محسوب شويد حتما لازم نيست که خارجي باشيد بلکه اگر با چند زبان مختلف آشنايي داشته باشيد و زياد سفر کنيد همان مقدار محبوبيتي را که يک خارجي ميگيرد ميتوانيد به خود اختصاص دهيد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: جاذبه و گيرايي، جاذبه و گيرايي، جاذبه و گيرايي. هيچ چيز ديگري نميتوانم در اين مورد ذکر کنم. تنها راز، گفتن جمله اي با لهجه اي زيبا است که خانمها را جذب ميکند و مرد مورد نظر را براي او دلکش و فريبنده ميسازد و اغلب نيز خانمهايي اين مردها را انتخاب ميکنند که در مورد دنيا کنجکاو هستند. البته تمام جاذبههاي دنيا در مقابل قرار گذاشتن با يک چنين مردي هيچ است.
۵) مرد آزاد و رها (به آنها پسرهاي شر هم گفته ميشود)
اين دسته از مردها از قيد و بندها آزاد هستند و اجازه ميدهند که باد آنها را به هر کجا که ميخواهد ببرد که معمولا هم به مکانهاي جالب و سرگرم کننده اي کشيده ميشوند. او موتورسواري ميکند، از کار خود ميزند تا با شما در کوچهها پرسه بزند، نگران آينده نيست و به پيش روي خود چشم دوخته است.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: تمام خانمها تا حدي خواستار ياغي گري و سرکشي هستند (البته در حد معقول) او عاشق آزادي و رهايي اين مرد ميشود و آرزو ميکند که روزي خودش هم بتواند اين طور باشد. روح سرکش اين مرد شادابي و جواني را به رابطه شان اضافه ميکند و خانم هم هميشه در تلاش براي رام کردن اوست هرچند ميداند که هيچ گاه واقعا موفق نخواهد شد.
۶) مرد زيرک بامزه
صحبتهاي اين مرد انسان را به وجد ميآورد او تنها مردي است که به حرفهاي شما نيز گوش ميدهد. اين مرد باعث ميشود که خانمش بخندد و با احساس شوخ طبعي و بذله گويي خود براي او شادي به بار ميآورد. او براي جذب خانمها از سياست خنداندن و سرگرم کردن استفاده ميکند. اين مرد ميتواند ساعتهاي متمادي با خانم گفتگو کند بدون اينکه او را خسته و کسل کند.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: با گذشت زمان موهاي شما شروع به ريزش ميکنند و عضلات محکم بدنتان نرم ميشوند اما اگر بتوانيد او را همچنان سرگرم نگه داريد برنده ميدان خواهيد بود. گفتگو و تبادل نظر عامل مهمي در ادامه ارتباط است، اگر به او نشان دهيد که داراي اين ويژگي ميباشيد او خيلي سريع به دام غلاب شما اسير ميشود.
۷) مرد با ملاحظه
او مردي است که در ماشين را باز ميکند، صندلي را براي او بيرون ميکشد، پول شام را حساب ميکند، مطمئن ميشود که خانم حتما دسر خود را سفارش دهد و هميشه با يک بيان منطقي و مودبانه براي بيرون رفتن از او در خواست ميکند، هنگام بازگشت او را تا درب منزل همراهي ميکند، براي احساسات او ارزش قائل است و ميداند که چه موقع براي رفتن به منزل آمادگي دارد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است: غافلگير شديد؟ احتمالا فکر نميکرديد که يک مرد خوب و با فکر مورد توجه خانمها قرار بگيرد. زمانيکه زنها مردهاي بد و بي ادب و شرور و کسانيکه به خود زحمت تلفن زدن را هم نميدهند و بسيار بي توجه هستند را ملاتقات ميکنند، مجددا اولويتهاي خود را از نو ميچينند. البته خانمها نيازمند رشد عقلي و بلوغ فکري هستند تا بتوانند به اين نتيجه دست پيدا کنند. اما بالاخره تمام دخترخانمها متوجه ميشوند که مردي را بايد انتخاب کنند که با آنها در طول يک رابطه دراز مدت خوب رفتار کند.

سازگاري اسلام با دموکراسي يا دموکراتيک بودن حکومت در اسلام، اگرچه موضوعي معاصر و تازه مطرح است، همواره بخشي از سرنوشت تاريخي مسلمانان بوده و است و ريش ...

اندازه طبيعي ميانگين آلت تناسلي مردانه چقدر است؟ انزال در چه فاصله زماني را بايد انزال زودرس محسوب کرد؟ نقطه G دقيقا در کجا قرار دارد؟ به وجود آمدن صم ...

● سئوال : نظر اسلام در رابطه با اختلاط زن و مرد چيست ؟ ▪ جواب : ملاقات و برخورد ميان مردان و زنان در حد ذات خود حرام نيست ،بلکه اگر هدف از برخورد ميان ...

اگر کمردرد مزمن، کلافه تان کرده؛ حداقلش اين است که مي توانيد دل تان را به اين نکته خوش کنيد که شما تنها نيستيد! طبق آمارهاي موجود، از هر ۱۰ آمريکايي ب ...

باشيد که از هر نوع مُدي در هر سبک و سياقي پيروي مي کنند و سالم بودن يا نبودنش برايتان اهميت چنداني نداشته باشد اما اين موضوع براي بسياري از طرفداران م ...

هرکسي کاري که انجام مي دهد، به قصد و هدفي انجام مي دهد و منتظر است تا پيامدها و آثار آن را در زندگي اش ببيند؛ هرچند که گاه کارهايي را انجام مي دهيم و ...

وقتي که يک فشار روحي رواني يا جسمي به فرد وارد مي شود برحسب شدت آن فشار و متناسب با شخصيت فرد و انتظارات او واکنش هايي که در مقابله با آن بروز مي دهد، ...

براي هيچ كدام از ياران رسول خدا (ص) باوركردني نبود كه ظرف چند دقيقه يك تل بزرگ از خار و هيزم و خاشاك فراهم شود؛ آن هم در اين بيابان كويري و لم يزرع. آ ...

دانلود نسخه PDF - مرد زيرک