فارس من| عوامل مروج کتاب‌های همجنس‌بازی را مجازات کنید

در برخی از آثار از شخصیت‌هایی که همجنس‌باز بودند به عنوان الگو برای نوجوانان یاد می‌شود، اما این عمل در ناخودآگاه نوجوان می‌نشیند و تلاش می‌کند که نوجوان از این نوع آثار الگو برداری کند.

فارس من| عوامل مروج کتاب‌های همجنس‌بازی را مجازات کنید

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات دانلود بهترین مقاله، یکی از مخاطبان دانلود بهترین مقاله با ثبت مطالبه‌ای در سامانه تعاملی فارس من با عنوان «عوامل مروج کتاب‌های همجنس‌بازی را مجازات کنید» آورده است: «در دولت انقلابی آیت‌الله رئیسی انتظار بیشتر از این‌هاست که کتاب‌های با محتوای ترویج همجنس‌بازی چاپ و در دسترس عموم مردم ایران قرار گیرد و راحت به فروش برسد! از مسؤولان مربوطه تقاضامندیم که به سرعت، این کتاب‌ها را از دسترس خارج کنند (چه به صورت حقیقی و چه مجازی) و همه‌ عوامل مربوطه را به اشد مجازات برسانند تا درس عبرتی شود برای هر مروج فسادهای بزرگ و پلشت در جمهوری اسلامی ایران. در بسیاری از سایت‌های فروش نیز این کتاب‌ها در دسترس عموم قرار گرفته است.»

علی تقی صفت که از شهر رشت این مطالبه را ثبت کرده است، در خصوص این که ترویج همجنس‌بازی فقط در حوزه کتاب و دفتر نیست و به طراحی لباس، اسباب بازی‌ها و غیره رسیده است، گفت: «می‌توان گفت که عده‌ای مرموزانه در تلاش ترویج همجنس‌بازی هستند و علت اینکه این سوژه را ثبت کردم صرفاً تذکری به مسؤولان است تا به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.»

وی با ذکر دو عنوان از کتاب‌هایی که در حوزه نوجوانان مروج همجنس بازی است، اظهار داشت: «در یکی کتاب‌ها که برای دختران نوشته شده است از شخصیت‌هایی که همجنس‌باز بودند به عنوان الگو برای نوجوانان یاد می‌کند. اما این عمل در ناخودآگاه نوجوانان می‌نشیند و نوجوان تلاش می‌کند که از این نوع آثار الگو برداری کند و چه بسا رویکرد مترجم و نویسنده این باشد که نوجوان به این سمت کشیده شود. همه این ریزه کاری‌ها وجود دارد که باید توجه کنیم.»

دانلود بهترین مقاله گزارش‌هایی با عناوین («مانگا» داستان‌های مصور جنسی با ریشه ژاپنی که اخلاق را هدف گرفته‌اند)، (کتاب ترویج همجنسگرایی که در دولت قبل مجوز گرفت، اما در این دولت ممنوع شد) منتشر کرد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید