جهاد خدام نوجوان حرم حضرت معصومه(س) برای محرومیت‌زدایی +عکس و فیلم

120 نفر از خدام نوجوان حرم حضرت معصومه(س) در قالب یک اردوی جهادی به محرومیت‌زدایی از مدارس حمزه سیدالشهدای روستای پاچیان، شهید غفاری روستای محمودآباد و شهید احمدلی روستای حیدرآباد پرداختند.

جهاد خدام نوجوان حرم حضرت معصومه(س) برای محرومیت‌زدایی +عکس و فیلم

حجت‌الاسلام محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: ۱۲۰ نوجوان جهادگر مرکز نوجوانان فاطمی در قالب اردوی یک روزه در مدارس مناطق محروم روستاهای شهرستان جعفریه قم حضور پیدا کرده و به ارائه خدمت پرداختند.

وی اضافه کرد: مرمت کف حیاط، تمیزکاری، رنگ آمیزی، نقاشی و دیوار نویسی دیوارهای داخلی و خارجی مدرسه و مزین کردن مدارس با نام حضرت معصومه(س) و نمادهای مرتبط با حرم مطهر بانوی کرامت، سفیدکاری داخل کلاس ها از جمله فعالیت های خادمان نوجوان فاطمی در این اردوی جهادی یک روزه بود.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت گفت: خادمان نوجوان فاطمی در این اردوی جهادی در مدرسه حمزه سیدالشهدای روستای پاچیان، مدرسه شهید غفاری روستای محمودآباد و مدرسه شهید احمدلی روستای حیدرآباد حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی در محضر بانو به منظور پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با برنامه‌های آموزشی و فرهنگی، افزود: این اردو جهادی از جمله برنامه‌های دوره آموزشی در محضر بانو است تا نوجوانان شرکت کننده در این دوره را محیای خدمت جهادی در حرم مطهر بانوی کرامت و خدمت رسانی به مردم کند.

جعفری عنوان کرد: حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی معاون فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت نیز در این اردو حضور یافت و از نزدیک شاهد فعالیت های جهادی نوجوانان فاطمی بود.

وی خاطرنشان کرد: این اردوی جهادی یک تجربه موفق شد و از این پس نیز در مناسبت‌های مختلف به برگزاری اردوهای جهادی اقدام خواهیم کرد.    

دیدگاهتان را بنویسید