توصیه بروجردی به مسئولان درباره اسراییل/ باید بین نظارت و همکاری با دولت مرز منطقی باشد

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مجلس دهم با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی از همه ظرفیت خود برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده می‌کنند، یادآور شد: تقابل با دشمنان نقطه وحدت همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی است.

توصیه بروجردی به مسئولان  درباره
 اسراییل/ باید بین نظارت و همکاری با دولت مرز منطقی باشد

به گزارش دانلود بهترین مقاله، علاءالدین بروجردی، درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عیدسعید فطر که ایشان به وحدت کلمه و همدلی بین قوا تاکید فرمودند، درباره اینکه چه عواملی موجب تقویت و انسجام ملی می‌شود، گفت: حضرت امام خمینی (ره) فرموده بودند که هر چه فریاد دارید بر سرآمریکا بکشید. ترجمه این جمله تاریخی این است که باید اختلاف‌ها را کنار گذشت. چرا که دشمن بی رحمی به نام آمریکا در تقابل با ملت و نظام جمهوری اسلامی است.
تقابل با آمریکا و صهیونیست‌ها نقطه وحدت همه گروه‌های سیاسی است

بنابر گزارش ایرنا، منتخب مردم لارستان در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی از همه ظرفیت خود برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده می‌کنند، یادآور شد: تقابل با دشمنان نقطه وحدت همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی و غیرسیاسی است. از طرفی اقتصاد مهمترین مسئله امروز کشور است بر همین اساس رهبر معظم انقلاب در این سال‌ها شعار سال را بر محور اقتصاد قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید