بازیکن جنجالی در لیست استقلال برای بازی با فولاد

هافبک استقلالی‌ها با تصمیم جواد نکونام در لیست 20 نفره تیمش مقابل فولاد قرار خواهد گرفت.

بازیکن جنجالی در لیست استقلال برای بازی با فولاد

به گزارش دانلود بهترین مقاله؛ امید حامدی‌فر که به واسطه درگیری بعد از بازی با ذوب آهن با مهرداد رضایی هافبک این تیم بسیار مورد توجه قرار گرفته، در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور یافت و توضیحات خود را در خصوص این ماجرا ارائه کرد.

به نقل از ورزش سه هافبک استقلالی‌ها بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی طی مصاحبه‌ای از مهرداد رضایی هافبک ذوب آهن هم عذرخواهی کرد و پشیمانی خود بابت رفتارش را نشان داد.

در چنین شرایطی اهالی فوتبال در انتظار صدور حکم کمیته انضباطی در خصوص حامدی‌فر هستند؛ با این حال جواد نکونام سرمربی استقلال تصمیم گرفته نام حامدی‌فر را در فهرست ۲۰ نفره تیمش برای دیدار با فولاد خوزستان قرار بدهد.

با توجه به اینکه هنوز حکمی از سوی کمیته انضباطی برای حامدی‌فر صادر نشده این بازیکن فردا(یکشنبه) همراه سایر اعضای تیمش در اردوی شب قبل از مسابقه نیز حضور پیدا می‌کند تا در صورتی که تا صبح روز دوشنبه حکم جدیدی از سوی کمیته انضباطی صادر نشود او حتی شانس حضور در ترکیب اصلی استقلال را هم به دست بیاورد.

حامدی‌فر که در پازل تاکتیکی جواد نکونام برای مسابقه با فولاد جا دارد، در تمرینات هم با انگیزه زیاد خودش را آماده این دیدار می‌کند و باید دید طی ساعت آینده چه اتفاقاتی درباره او رخ خواهد داد. اگر کمیته انضباطی تصمیم جدیدی درباره حامدی‌فر اتخاذ نکند، شاهد حضور این بازیکن مقابل فولاد خوزستان خواهیم بود.

257 251

دیدگاهتان را بنویسید