بازدید استاندار تهران از پروژه‌های ساخت مسکن در اسلامشهر

استاندار تهران از پروژه‌های در حال احداث نهضت ملی مسکن در شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

بازدید استاندار تهران از پروژه‌های ساخت مسکن در اسلامشهر

به گزارش دانلود بهترین مقاله از اسلامشهر، علیرضا فخاری استاندار تهران ظهر امروز از پروژه‌های در حال احداث نهضت ملی مسکن در شهرستان اسلامشهر بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه‌ها قرار گرفت. در سفر امروز استاندار تهران به شهرستان اسلامشهر، فخاری به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان و فرماندار اسلامشهر از پروژه‌های ۸۰۰ واحدی شهید سلیمانی و ۲۷۰۰ واحدی شهید همت نهضت ملی مسکن، پروژه احداث سوله مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر و روند اجرایی این پروژه‌ها بازدید کردند.  

استاندار تهران در ادامه سفر خود به شهرستان اسلامشهر با هیأت همراه با حضور در محله امام خمینی (مسکن مهر ضیاء آباد) بر سر مزار شهدای گمنام این شهرک حاضر و ضمن قرائت فاتحه، یاد و نام شهدا را گرامی و با آرمان‌های سرافرازان میهن اسلامی تجدید پیمان کردند و در ادامه از پروژه در حال احداث یادمان شهدا بازدید کردند.  

در پایان سفر چند ساعته استاندار تهران به شهرستان اسلامشهر، جلسه شورای مسکن استان تهران با محوریت پروژه‌های شهرستان اسلامشهر با حضور مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری اسلامشهر برگزار خواهد شد و مسائل حوزه مسکن مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت. پایان پیام/۶۷۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید